Tere tulemast VisitTallinn meediapanka!

Trükised

Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond koostab, kirjastab ja levitab tasuta trükiseid, mis on abiks Tallinna turundamisel turismisihtkohana. Trükiste sisuga saab tutvuda, klikates kirjelduste juures olevatel linkidel.

Trükiseid vajavatel turismiprofessionaalidel palume oma tellimus saata turundusbüroole võimalikult suure ajavaruga. Võimalusel saadame soovitud materjalid tellija aadressile ja tasume saatmiskulud.

meetings 2018 Brošüüris Meetings & Incentives antakse ülevaade linna konverentsiturust: konverentsi- ja nõupidamiste ruumid hotellides ja mujal, konverentside korraldamisega tegelevad asutused ning tugiteenused - tehnika, transport, toitlustus.

Keel: inglise
Formaat B5, lehekülgi 52

incentive 2018 Brošüüris Incentives pakutakse ideid eksklusiivsete ürituste korraldamiseks, olgu eesmärgiks töömeeskonna motiveerimine, preemiareis asutuse töötajatele või konverentsiga kaasnev aktiivne meelelahutus.

Keel: inglise
Formaat A5, lehekülgi 12

Voldik Tallinn - the perfect host for your events! inspireerib korraldama üritusi Tallinnas, sisaldades fakte sihtkohast ja konverentsivõimalustest ning pakkudes põhjuseid, miks valida üritusteks just Tallinn.

Keel: inglise 
Formaat A65

Imagobrošüür Tallinn sisaldab üldtuntud fakte linna ajaloost ja tänapäevast, põgusat ülevaadet kultuurielust ja ajaveetmise võimalustest ning olulisemate vaatamisväärsuste tutvustusi.

Keel: inglise
Formaat A4, lehekülgi 12
(Imagobrošüür on mõeldud Tallinnas toimuvate konverentside, seminaride jmt välisosalejatele. Kui ürituse teemaga sobib, võib materjalide paketti lisada ka trükise Tallinn. Facts & Figures, mida jagab ettevõtluse arendamise osakond.)

Voldikus Kalamaja. Boheemlik ja trendikas on välja toodud kõik vaatamis- ja kogemisväärne, mida selles kiirelt muutuvas piirkonnas leida võib: muuseumid, loomekeskkonnad, omapärased turud, poed ja kohvikud.

Keeled: inglisesoomevene
Formaat A6, avatuna A3

Voldik Kadriorg ja Pirita. Mereäärne rohelus keskendub vaatamisväärsustele ning ajaveetmis- ja söögikohtadele, mis asuvad linna ühes looduskaunimas osas.

Keeled: inglisesoomevene
Formaat A6, avatuna A3

Voldikus Rocca al Mare ja Nõmme. Omapära ja traditsioonid tutvustatakse nende linnaosade kuulsamaid vaatamisväärsusi ja rohkeid võimalusi sportlikumat laadi tegevusteks.

Keeled: inglisesoomevene
Formaat A6, avatuna A3

Voldikus Tallinn Card 2020 on ülevaade kõigist linnapileti partneritest. Trükis on mõeldud Tallinn Cardi ostjatele, see on lisatasuta saadaval kõigis linnapileti müügikohtades.

Keeled: inglisevene
Formaat A6, avatuna A2

Voldikus on kultuuriturismi toote Tallinn Card lühitutvustus. Põhjalik ja pidevalt uuendatav info tootest: www.visittallinn.ee/est/tallinncard.

Keeled: inglise / saksa / hispaania / soome / vene / jaapani (pdf), hiina
Formaat A65

eng kaart 2019 Lisaks kaartidele ja transpordiskeemidele sisaldab Linnakaart illustreeritud infot kõige populaarsematest atraktsioonidest ja muuseumidest.

Keeled: eestiinglisesaksaprantsuseitaaliahispaaniarootsisoomelätivenehiinajaapani
Formaat 12x21 cm, avatuna 71x42 cm

Linnaplaani ühel küljel on kesklinna ja teisel küljel peaaegu terve linna kaart Õismäest Lasnamäeni. Lühike vaatamisväärsuste loetelu ja kaardi legend on kuues keeles.

Keeled: inglise / saksa / hispaania / soome / vene / eesti (pdf)
Formaat A3


Koostöös Eesti Disainikeskusega ning Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liiduga on turismiosakond juba mitmel aastal välja andnud ka Disainikaarte ja Käsitöökaarte. Mõlemad kaardid on saadaval Turismiinfokeskuses ja enamikus kaartidel esindatud asutustes.

Disainikaart tutvustab disainipoode, kus müügil eesti autorite tooted; galeriisid, kus toimuvad disaini- ja tarbekunstinäitused; loomekeskusi, töökodasid ja ateljeesid ning mõningaid tähelepanu väärivaid avalikke interjööre.

Keeled: eesti/inglisesoome/vene (ajutiselt otsas)

Käsitöökaart juhatab teed poodidesse, kus leidub ehtsat eesti käsitööd; meistrikodadesse ja keskustesse, kus õpetatakse väga erinevaid käsitöötehnikaid, ning ka mitmekesisema tootevalikuga tarbekunstipoodidesse.

Keeled: inglise / soome / vene / eesti (pdf)