Tere tulemast VisitTallinn meediapanka!

Trükised

Tallinna Strateegiakeskuse ettevõtlusteenistuse turismiosakond koostab, kirjastab ja levitab tasuta trükiseid, mis on abiks Tallinna turundamisel turismisihtkohana. Trükiste sisuga saab tutvuda, klikates kirjelduste juures olevatel linkidel.

eng kaart 2019Lisaks kaartidele ja transpordiskeemidele sisaldab Linnakaart illustreeritud infot kõige populaarsematest atraktsioonidest ja muuseumidest.

Keeled: eestiinglisesaksaprantsuseitaaliahispaaniarootsisoomelätivenehiinajaapani
Formaat 12x21 cm, avatuna 71x42 cmLinnaplaani
 ühel küljel on kesklinna ja teisel küljel peaaegu terve linna kaart Õismäest Lasnamäeni. Lühike vaatamisväärsuste loetelu ja kaardi legend on üheksas keeles.

Keeled: inglise / saksa / hispaania / itaalia / prantsuse (pdf)
Formaat A3 (2023)

Keeled: inglise / eesti / soome / läti / vene (pdf)
Formaat A3 (2023)

Keeled: eesti / soome / läti / vene / ukraina (pdf)
Formaat A3 (2022)meetings 2018 Brošüüris Meetings & Incentives antakse ülevaade linna konverentsiturust: konverentsi- ja nõupidamiste ruumid hotellides ja mujal, konverentside korraldamisega tegelevad asutused ning tugiteenused - tehnika, transport, toitlustus.

Keel: inglise
Formaat B5, lehekülgi 52

incentive 2018 Brošüüris Incentives pakutakse ideid eksklusiivsete ürituste korraldamiseks, olgu eesmärgiks töömeeskonna motiveerimine, preemiareis asutuse töötajatele või konverentsiga kaasnev aktiivne meelelahutus.

Keel: inglise
Formaat A5, lehekülgi 12

Voldik Tallinn - the perfect host for your events! inspireerib korraldama üritusi Tallinnas, sisaldades fakte sihtkohast ja konverentsivõimalustest ning pakkudes põhjuseid, miks valida üritusteks just Tallinn.

Keel: inglise   
Formaat A65

Imagobrošüür Tallinn sisaldab üldtuntud fakte linna ajaloost ja tänapäevast, põgusat ülevaadet kultuurielust ja ajaveetmise võimalustest ning olulisemate vaatamisväärsuste tutvustusi.

Keel: inglise (trükise kirjastamises on paus)
Formaat A4, lehekülgi 12
(Imagobrošüür on mõeldud Tallinnas toimuvate konverentside, seminaride jmt välisosalejatele. Kui ürituse teemaga sobib, võib materjalide paketti lisada ka trükise Tallinn. Facts & Figures, mida jagab ettevõtluse arendamise osakond.)


tc_kaardivoldik_est_2024_loigatud Kaardivoldikus Tallinn Card 2024 on ülevaade kõigist linnapileti partneritest. Trükis on mõeldud Tallinn Cardi ostjatele, see on lisatasuta saadaval kõigis linnapileti müügikohtades.

Keeled: ingliseeesti
Formaat A6, avatuna A2

tc_reklaamvoldik_2024_loigatud Reklaamvoldikus on kultuuriturismi toote Tallinn Card 2024 lühitutvustus. Põhjalik ja pidevalt uuendatav info tootest: www.visittallinn.ee/est/tallinncard.

Keeled: inglise / saksa / soome / läti / itaalia / eesti (pdf)
Formaat A65
Koostöös Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liiduga on turismiosakond juba mitmel aastal välja andnud Käsitöökaarte. Kaardid on saadaval Turismiinfokeskuses ja enamikus kaartidel esindatud asutustes.


Käsitöökaart juhatab teed poodidesse, kus leidub ehtsat eesti käsitööd; meistrikodadesse ja keskustesse, kus õpetatakse väga erinevaid käsitöötehnikaid, ning ka mitmekesisema tootevalikuga tarbekunstipoodidesse.

Keeled: inglise / soome / vene / eesti (pdf)