Tere tulemast VisitTallinn meediapanka!

Tallinna transport

Tallinna transport tallinna transport ühistransport säästvad liikumisviisid transport

Allalaetava faili suurus

Palun kirjutage foto/video kasutamise koht ja eesmärk. Välja täitmine on kohustuslik.
Palume iga kasutatava foto/video juures mainida autori nime ning viidata allikana Tallinna Strateegiakeskuse ettevõtlusteenistuse turismiosakonnale:

Detailiinfo

Pealkiri: Tallinna transport
Faili suurus: 658.44KB
Resolutsioon: 800 * 1200px
Autor: Rasmus Jurkatam
Võtmesõnad: tallinna transport, ühistransport, säästvad liikumisviisid, transport
Kategooriad: Fotod, Infrastruktuur, Inimesed
Kasutusõigus: kõigile vaba ametlik turismiturundusvisuaal
Kirjeldus: Tallinna Transpordi teenuseid tutvustavate fotode allalaadija võib kasutada fotosid ainult Tallinna ühistranspordi, teiste avalike teenuste ning säästvate liikumisviiside tutvustamiseks nii veebis kui trükis. Kõik fotopanga fotod on kaitstud Eesti Vabariigi Autoriõiguse seadusega. Fotode kasutamine poliitreklaamis on keelatud.
Fotode kasutamine kontekstis, kus need võivad Tallinna Transpordiameti teenuste mainet kahjustada, on keelatud. Fotode edasimüümine või kuritarvitamine on keelatud. Fotode avaldamise eest kannab eranditult vastutust nende kasutaja. Fotode kasutustingimuste rikkumisel on Tallinna Transpordiametil õigus keelata kasutajal edaspidi fotode kasutamine. Fotode kasutustingimuste mittetäitmise korral on Tallinna Transpordiametil õigus kasutada autoriõiguste kaitseks kõiki tsiviilõiguslikke õiguskaitsevahendeid. Palume iga kasutatava foto juures viidata allikana Tallinna Transpordiametile (võõrkeelsetes väljaannetes kasutatakse nime Tallinn Transport Department).
Faili info / EXIF
Faili info / EXIF
Failitüüp: JPG