Tere tulemast VisitTallinn meediapanka!


Visit Tallinna meediapangas saad vaadata ja tasuta alla laadida fotosid ning videoid Tallinnast. Fotosid ja videoid võid kasutada vaid Tallinna kui turismisihtkoha tutvustamiseks. Lisaks saad tutvuda ja alla laadida VisitTallinn trükiseid erinevates keeltes. Meediapanka haldab Tallinna Strateegiakeskuse turismiosakond.

Enne allalaadimist palun tutvu kasutustingimustega.

Kasutusjuhend

Vali sobiv foto/video. Ava see klikkides fotol/videol ning vajuta nupule "Lae alla". Põhjenda, kus ja millisel eesmärgil soovid fotot/videot kasutada ning vajuta nupule "Saadan".

Fotosid ja videoid võid kasutada vaid Tallinna kui turismisihtkoha tutvustamiseks. Fotosid/videoid ei ole lubatud kasutada tulu teenimiseks (nt kasutada fotosid raamatus, mille müügist teenitakse tulu). Palun mainida iga kasutatava foto/video juures alati autori nimi ning märgi allikaks visittallinn.ee (nt Mari Tamm, visittallinn.ee).

Kõik meediapanga fotod/videod on kaitstud Eesti Vabariigi Autoriõiguste seadusega. Fotode/videote edasimüümine või kuritarvitamine ei ole lubatud.Fotode/videote kasutustingimuste mittetäitmise korral võib autor esitada kasutajale süüdistuse. Fotode/videote avaldamise eest kannab eranditult vastutust nende kasutaja.  

Küsimuste korral pöördu meediapanga administraatori poole aadressil photos@tallinnlv.ee.